İç Mekan Temizlik - Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmetleri 

İç Mekan Profesyonel Temizlik

Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmetleri

Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmetleri

Zemin Temizliği Ve Cilalama

zeminlerde neden cila gerekir ve faydaları nelerdir ..? İzmir zemin cilalama hizmetleri
dış etki ve aşınmaya karşı dayanınıklılığını artırarak zeminin 'in ömrünü uzatır.
sıkıştırırarak gözenekleri doldurur dolayısı ile kirlenmeyi önler.
yüzeyinde parlak bir görüntü oluşturur ve hijyen sağlar.
yüzeyin kayganlığını azaltır.
pürüzsüz bir yüzey oluşturarak temizliği kolaylaştırır.
aşınmadan ve sudan etkilenmez.

ve zemin 'lerin bakımı periyodik ve düzenli olarak müşteri istekleri doğrultusunda dünyaca ünlü cila ürünleri kullanılmalıdır. Cila olarak iki çeşit cila vardır. Kristalize ve ekspert cila kullanılmaktadır. Kristalize cila makine ve çelik tel yardımı ile yavaş olarak mermerveya çini, paledyen gibi zemin 'lere uygulanır. Ortalama ömrü evlerde 3 yıl işyerlerinde 1 yıldır. Kullanıma bağlı değişir. Ekspert Cila cila bezi ile atılan yüzeysel Cila 'dır.

Zemin Cilalama izmir
Zeminlerin üretimi için yapılan bir çok materyal vardır. (mermer , plastik , materyal vb ) Zeminler nekadar intizamlı yapılırsa yapılsın , doğal olarak zemin 'de küçük gözenekler kalır.

Yaşadığımız alanlarada olduğu gibi tozu gayet bol olan yerlerde bu küçük gözenekler içine kir katmanlarının girmesi çok kolay ve çabuk olur. Bunların peryodik olarak temizlenmesi son derece zor ve zaman alıcı bir iştir. Tamamen bu basit sebebler bakacak olduğumuzda İzmir Zemin Cilalama'nın önemi kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

İzmir Zemin Cilalama işlemi , yumuşak , sert , Zemin Cilası gibi cilalar ve temizlik maddeleri kullanılarak yapılır. Cilalama 'da Cila makinası kullanılır. Sert cila ve Zemin 'in cilalanması belirtdiğimiz sıralama ile yapılmaktadır.
İzmir mermer silimi ve cilalama
Sert zemin kaplamaları, yoğun trafik altında daha hızlı aşınırlar. Ağır şartlarda çalışan endüstriyel ortamlarda zorlaşan temizlik, planlama ihtiyacını da bereberinde getirir. Yüksek kapasiteli cila makinaları ve her ihtiyaca cevap veren kaliteli kimyasallar sert zemin 'lerde hızlı ve etkili temizliğin en kaliteli en gösterişli şekilde kullanıcıya sağlamaktır.
İzmir zemin temizliği ve cilalama
Cilalama 'da yöntemler. İlk yöntem, mermer gibi kalsiyum karbonat içeren doğal taş zemin 'lere tatbik edilen kristalize cilalama yöntemidir. Bu işlemin ilk uygulamasi zor olmasına rağmen dayanıklılıgı ve parlaklıgı fazla, bakımı da kolay olmaktadır .
İkinci yöntem karo, çini, pvc esasli linolium, marmelium gibi zeminlerde kullanılan polimer bazlı cila 'ların uygulanmasıdır. Bu cila 'lar kendiliginden parlayan özellikte olup, yapım sonrası şık görünüm sağlamaktadır.
Dayanıklılıgı kristalize cila 'ya göre daha azdır, fakat pvc esaslı zemin 'ler için bilinen en etkin yöntemdir. Her iki türlü cilalama yöntemide kayganlıgı olmayan zemin 'ler meydana getirir.
Firmamız 1996 dan buyana İzmir temizlik şirketi, İzmir temizlik firması, İzmir temizlik şirketleri, İzmir temizlik firmaları, İzmir temizlik hizmetleri, İzmir genel temizlik, Çeşme temizlik şirketi, Urla temizlik şirketi, Bornova temizlik şirketi, torbalı temizlik şirketi, çiğli temizlik şirketi, aliağa temizlik şirketi, balçova temizlik şirketi, narlıdere temizlik şirketi, olarak hertürlü temizlik sorununuzda yanınızda (232) 373 58 28 nolu nomaradan irtibata geçebilirsiniz

İç Mekan Temizlik&Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmetleri

İç Mekan Temizlik&Zemin Temizliği Ve Cilalama Hizmetleri

Adres

Osmangazi Mahallesi, 597/3 sokak No 3/A
osmangazi/bornova/İZMİR

İletişim

Mail: bilgi@izmirtemizlikfirmalari.org
Tel: +90 232 373 58 28
Fax: +90 232 373 58 28