İç Mekan Temizlik - Temizlik Şirketleri 

İç Mekan Profesyonel Temizlik

Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri

temizlik

NEDİR BUHARLI TEMİZLİK? İzmir buharlı temizlik (232) 373 58 28
Klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotudur.
Bu temizlikte deterjanın yerini buhar almıştır. Buhar belirli bir basınç ve ısı değerine ulaşınca iyonize olur ve iyonize buhar tanecikleri temas ettiği yüzeylere tutunmuş olan kir tanecikleri ile bir bağ oluşturur. Bu bağ aynı zamanda kir taneciğini bağlı olduğu yüzeyden koparır. Böylece temizliğin ilk aşaması gerçekleştirilmiş olur. Buharla nemlendirilmiş bez bu operasyonun ardından kir taneciğini yakalayarak temizlik operasyonunu tamamlar. Ya da birinci aşamanın ardından yapılan bir vakumlama işlemi temizliği tamamlar.

Kesinlikle deterjan ve diğer benzeri kimyasal ürünler kullanmadan, suyun 160 derece kuru buhara dönüşmesiyle yaşam alanlarınızda bulunan tüm eşyaları pratik ve hızlı bir şekilde temizleyerek ve hijyen sağlıyoruz. Bu yöntem ile aynı zamanda kimyasalların uzun zaman zarfında yaşam alanlarınızda bulunan materyallere ve çevreye verdiği zararlardan korunabiliyorsunuz.

Buharlı temizlik sisteminin "Yüksek Isıdaki Kuru Buharı" sayesinde alerjenlerle (akar) mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok kesin bir çözüm olarak görülebilmektedir.
Kısaca Buharlı Temizlik Sistemi ile;
-Uzun zaman alan rutin temizliği çok daha kısa süreler içerisinde bitiriyor ve ofis/yaşam alanınıza çok daha kısa sürede temiz ve hijyenik olarak kullanımınıza hazır hale getirebiliyoruz,
-Hem doğaya, hem de eşyalarınıza uzun vadede zarar verebilecek olan kimyasalları kullanmadan aynı temizlik ve hijyeni sizlere sunabiliyoruz.
-İstediğiniz her alanda sizlere 160 derece kuru buhar ile tam hijyen ve kesin bir temizlik sunuyoruz.
hizmet verdiğimiz izmir temizlik ilçeleri aliağa temizlik şirketleri, çeşme temizlik şirketleri, dikili temizlikşirketleri şirketleri, foça temizlik şirketleri, karaburun temizlik şirketleri, kemalpaşa temizlik şirketleri, kınık temizlik şirketleri, kiraz temizlik şirketleri, menderes temizlik şirketleri, menemen temizlik şirketleri, ödemiş temizlik şirketleri, seferihisar temizlik şirketleri, selçuk temizlik şirketleri, tire temizlik şirketleri, torbalı temizlik şirketleri, urla temizlik şirketleri, temizlik hizmetlerinde servisimiz vardır.

İç Mekan Temizlik&Temizlik Şirketleri

İç Mekan Temizlik&Temizlik Şirketleri

Adres

Osmangazi Mahallesi, 597/3 sokak No 3/A
osmangazi/bornova/İZMİR

İletişim

Mail: bilgi@izmirtemizlikfirmalari.org
Tel: +90 232 373 58 28
Fax: +90 232 373 58 28